mobil_servis_telefon beyaz_esya_telefon

Vestel

Vestel Servisimiz 444 2 631 kombi alanında yılların verdiği deneyim ve istikrarla sizlere hizmet sunmaktadır. Avrupa'nın öncülerinden birisi olan Vestel kalite ve güveni yanında bulundurur. Kışın soğuk günlerinde içimizi ısıtan bir markadır Vestel. Kaliteli bir kombi ile kışın soğuğunu dışarıda bırakabilir ve sıcak yuvanızı daha da sıcak bir hale getirebilirsiniz. Kombi seçimi kışın artan ısınma maliyeti açısından çok önemlidir. Yoğuşmalı kombiler dışarı atılan ısıyı tekrar kullanarak maddi açıdan kâr sağlarken, ayrıca daha iyi ısınmanızı da sağlayacaktır. Vestel bu konuda başarılı ve tecrübeli bir hizmet sunma anlayışıyla sizlerin yardımına koşmaktadır.

Ayrıca sıcak su ihtiyacınıza da uygun bir şekilde tasarlanmış cihazlar ile hem odayı ısıtırken hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Örneğin sıcak suya bağlı bir çamaşır yada bulaşık makineniz sıcak suyu çekerken aynı zamanda ısınma ihtiyacınızda olabilecektir. Beyaz eşya, televizyon vb. evinizin ihtiyacı olan herhangi bir elektronik eşya üretiminde kalitenin adresi vesteldir. Üstün bir servis hizmeti bulabileceğiniz bir kaliteye sahiptir Vestel Servisi. Üstün Vestel kalitesi ile üretilen cihazlar, daha sonrasında Vestel Servisi nin garantisi altındadır. Led, lcd, plazma televizyonlarında buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, son teknolojiyi kullanan Vestel, satış sonrasında sizi yalnız bırakmıyor. Ayrıca kışın soğuk günlerinde ya da yazın bunaltıcı sıcaklarda sabit bir sıcaklıkta konforlu bir şekilde oturmak istiyorsanız vestel klimalar sizlerin hizmetinde olacak ve sizin istediğiniz sıcaklıkta odanızı tutacaktır. Otomatik şekilde ısı düştüğünde çalışan ve tekrar sıcaklık arttığında ısıtmayı durduran akıllı termostatlar ile kışın soğuğunu dışarda bırakarak konforunu yaşayacaksınız. Böylelikle hem konfor hem de maddi açıdan kârlı olacaksınız.

İstanbul Vestel Servisi Televizyon Beyaz Eşya Klima Çağrı Noktası
444 2 631

Vestel Servisi Servisimiz olarak Vestel Servisi televizyon arızası, Vestel kombi bakım servisi montaj durumlarında tamir ve onarım hizmetlerini en iyi biçimde alabilmek için her geçen gün kendini yenileyen MURAT Vestel Servisi Servisi için hemen çağrı merkezlerimizi arayarak arıza kaydınızı bırakınız.