mobil_servis_telefon beyaz_esya_telefon

Klima

Klima servisimiz 444 2 631 klima alanında yılların verdiği tecrübe ve istikrarla Klima Servisi olarak klima cihazınızın tamir ile ilgili herhangi bir sorununu ya da klima bakımı gerekiyorsa, yerinde ve zamanında çözüme kavuşturuyoruz. Klimalar sıcak bir yaz gününde size en iyi gelecek şeylerden birisidir. Düzgün çalışan bir kelime yaz aylarında sizlere rahat ve serin bir yaz geçirmenizi sağlayacaktır. Herhangi bir sorun yaşadığınızda klima servisi firmamız size özel çözümlerle klimanızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyor

Klima servisi, her türlü normal, inverter, split klimaların tamir ve bakım hizmetlerini verir. Size özel servis hizmeti veren klima servisi klimalarınızın özenle bakımını yaparak size hizmet sunar. Gerek gaz şarjı gerek bakır boru olsun her türlü ihtiyacınızı karşılayan klima servisi size ekonomik çözümler sunuyor.

İstanbul Klima Servis Noktası
444 2 631

Klima Servisimiz olarak Klima Arızası, Klima Bakımı, Klima Montaj durumlarında tamir ve bakım hizmetlerini en iyi biçimde alabilmek için her geçen gün kendini yenileyen MURAT Klima Servisini hemen arayarak arıza kaydınızı bırakınız.