mobil_servis_telefon beyaz_esya_telefon

BOSCH

Bosch Servisi 444 2 631 beyaz eşya alanında yılların verdiği deneyim ve istikrarla Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak Bosch marka cihazınızla ilgili herhangi bir sorunu yerinde ve zamanında çözüme kavuşturuyoruz. Firmamız Bosch Beyaz eşya birçok alanda yardımımıza koşmakta ve zaman olarak bize zaman katmaktadır. Durumu böyle olunca beyaz eşyalarımızın sayısı ve ihtiyacımız gün geçtikçe artmakta ve hizmet kalitesi de ön plana çıkmaktadır. Bosch marka cihazlarınızla işlerinizi kısa sürede halledecek ve kaliteli bir şekilde işlerinize yardımcı bulmuş olacaksınız. Ürünlerinizi teslim alırken kalite ve güvenin huzurunu yaşayacak ve oluşabilecek arızalarda ise servis hızı ve kalitesiyle memnuniyetinizi tekrar yaşayacaksınız.
Bosch Beyaz eşyalarınızda düzenli kontrolleri ve temizliği yapılması gereken ürünlerinizde mevcuttur ve bu yüzden de hiçbir arızası olmasa dahi servis ihtiyacınız olmaktadır. Bosch Klimalarınızın düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir mesela. Temizlenmesi sonrası hem daha sağlıklı olacak hem de tozları daha iyi filtrelemiş olacaktır. Alman kalitesinin her noktada doğru adresi olan Bosch ürünlerinde memnuniyeti yaşayacak ve doğru marka seçimiyle daha huzurlu bir şekilde kullanabileceksiniz.

Ücretsiz servis imkânından faydalanmak istiyorsanız da aldığınız ürününü Bosch kalitesinde olduğuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca servisimiz sadece Bosch marka ürünlerinize değil beyaz eşyalarınızın birçoğuna da aynı kalite ve güvende hizmet vermektedir.

Oluşabilecek arızalarda bir telefon kadar yakın olan profesyonel servisimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için beklemekte ve kaliteli bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadırlar. Bosch markasının yıllara dayanan kalite ve güvenini yaşamak için Türkiye'nin dört köşesinde size hep yakın olan bir mağazamız mevcuttur. İhtiyacınıza uygun kaliteyi bu mağazalarda bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir telefon kadar yakın olan Bosch Servisi elemanlarımıza ulaşmaktır.

İstanbul Bosch Beyaz Eşya Servisi Çağrı Noktası
444 2 631

Bosch Servisimiz olarak Bosch Buzdolabı arızası, Bosch çamaşır makinesi arızası, Bosch bulaşık makinesi arızası durumlarında tamir ve beyaz eşya onarım hizmetlerini en iyi biçimde alabilmek için her geçen gün kendini yenileyen MURAT Bosch Beyaz Eşya Servisi için hemen çağrı merkezlerimizi arayarak arıza kaydınızı bırakınız.